Основна школа

"Ђура Јакшић"

Параћин

 

        

 

 

 

 

 

Home
Колектив
О школи
Активности
Ученици
Такмичења
Фотогалерија
Занимљивости
Упис у школу
Звоно
Контакт

  

      

         Резултати са такмичења 2013/2014

 

 

  28. март.2013.

 

             Успех наших ученика на

           општинским такмичењима

                  ( Окружно такмичење - ОТ)

   Физика

    Витомир Здравковић 6/2, пласман на ОТ

     Марко Перовић 6/2, пласман на ОТ

     Невена Микић 7/3, пласман на ОТ

     Стефан Младеновић 7/3, пласман на ОТ

     Урош Шалетић 8/1, пласман на ОТ

 

    Математика

    Тара Милојковић 4/1, 1. место и пласман на ОТ

     Милена Сретеновић 4/2, 1. место и пласман на ОТ

     Катарина Ђорђевић 4/3, пласман на ОТ

     Никола Пауновић 4/1, пласман на ОТ

     Јован Стевић 4/3, пласман на ОТ

     Данијела Живковић 4/1, пласман на ОТ

     Биљана Младеновић 4/1, пласман на ОТ

     Немања Кадрић 4/2, пласман на ОТ

     Огњен Репановић 4/1, пласман на ОТ

     Михајло Ђорић 4/2,  пласман на ОТ

     Младен Димовски 4/1, пласман на ОТ

     Невена Нешковић 4/2, пласман на ОТ

     Милена Вујчић 5/2,  1. место и пласман на ОТ

     Алекса Пауновић 5/2, 1. место и  пласман на ОТ

     Никола Лазић 5/2, пласман на ОТ

     Јован Ристић 5/1, пласман на ОТ

     Невена Марковић 5/2, пласман на ОТ

     Витомир Здравковић 6/2,  пласман на ОТ

 

     Српски језик

    Невена Марковић 5/2, 1. место и пласман на ОТ

     Милена Вујчић 5/2, 3. место и пласман на ОТ

     Ана Петровић 5/2, 3. место и пласман на ОТ

      Јована Јеремић 5/1, пласман на ОТ

 

     Биологија

    Алекса Пауновић 5/2, ранг I места и пласман на ОТ

     Наталија Стевановић 5/1, ранг II места и пласман на ОТ

     Анђела Милошевић 5/1, ранг II места и пласман на ОТ

     Јована Миловановић 5/1, ранг II места и пласман на ОТ

     Магдалена Лазић 5/3, ранг III места и пласман на ОТ

     Александра Јевтић 5/3, ранг III места и пласман на ОТ

     Марко Перовић 6/2, ранг I места и пласман на ОТ

     Витомир Здравковић 6/2, ранг I места и пласман на ОТ

     Тамара Динић 6/3, ранг I места и пласман на ОТ

     Ана Савић 6/1, ранг I места и пласман на ОТ

     Стефан Видојковић 6/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Софија Остојић 6/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Јована Микић 6/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Ивана Трифуновић 6/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Ивана Илић 6/1, ранг II места и пласман на ОТ

     Невена Микић 7/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Марија Перић 7/3, ранг II места и пласман на ОТ

     Анастасија Богошевић 7/1, ранг III места

     Анђела Филиповић 7/1, ранг III места

     Филип Филиповић 7/1, ранг III места

     Стафан Младеновић 7/3, ранг III места

     Лазар Сретеновић 7/3, ранг III места

 

     Географија

     Никола Михајловић 7/2, ранг II места и пласман на ОТ

 

     Историја

     Никола Лазић 5/2, ранг II места и пласман на ОТ

     Милена Вујчић 5/2, ранг III места и пласман на ОТ

     Ивана Трифуновић 6/3, ранг III места и пласман на ОТ

 

     Техничко и информатичко образовање

     Јован Миловановић 5/1, 1. место и пласман на ОТ

      Стефан Цветковић 5/2, 1. место и пласман на ОТ

      Лазар Сретеновић 7/3, 1. место и пласман на ОТ

      Петар Буква 7/2, 2. место и пласман на ОТ

      Стефан Младеновић 7/3, 1. место и пласман на ОТ

      Драгана Јовановић, 7/3, 3. место и пласман на ОТ

 

                  Спортска такмичења

    Окружно првенство у спортској гимнастици

 

     Најмлађи пионири I-IV разред

      Новак Марковић (појединачно), 1. место и пласман на

                                                             међуокружно

      

      Млађе пионирке V-VI разред                   

      Маша Матић (појединачно), 1. место и пласман на

                                                       међуокружно

      Екипно                                    1. место и пласман на 

                                                       међуокружно

 

   

 

      Млађи пионири V-VI разред

      Лука Костић (појединачно), 1. место и пласман на

                                                      међуокружно

      Екипно                                    1. место и пласман на

                                                       међуокружно

      Старији пионири VII-VIII разред

      Милан Јанковић (појединачно), 1. место и пласман на

                                                                           међуокружно

      Екипно                                              1. место и пласман на  

                                                                          међуокружно